Loading...
Portfolio

Galerie

  • Vše
  • Skupinové
  • Sportovní
  • Individuální
Co o mě řekli

Reference klientů

"Ke štěstí a spokojenosti potřebujeme mít v harmonii tělo i duši. Když jsem poznala Zuzku, nebylo u mne v pořádku ani jedno. Napřed mi napravila tělo a potom nahlédla do mé duše. Generační rozdíl mezi námi se smazal velmi rychle a dnes si užívám luxusu spolupráce s mladou empatickou a energickou koučkou, která mne posouvá vpřed. Její schopnost analýzy a trefné pojmenování věcí, mne nestačí udivovat i bavit. Díky ní jsem nalezla odpovědi na spoustu otázek o sobě samé a moje tělo a duše si konečně začaly rozumět."

Ludmila Velartová

Majitelka společnosti ACREDIT CZ, s.r.o.

"Zuzku jsem potkala ve fitness klubu. Stala se mou trenérkou a postupně i osobní koučkou. Zaujala mě svým nadšením, šíří odborných znalostí, schopností přirozeně a trefně vystihnout a pojmenovat věci a problémy. Umí se naladit na potřeby, osobnost i momentální náladu klienta. A to je spolu s jejím pozitivním přístupem neocenitelné. Jsem velmi ráda, že jsme se potkaly a i díky Zuzce zvládám kotrmelce v životě výrazně líp."

Kateřina Braithwaite

Alianční manažer

"Zuzka svým přístupem a osobností snadno a rychle vytvoří pocit důvěry a pochopení, opravdu naslouchá a vnímá druhého a zároveň je schopná se ponořit do diskutované situace. Nechává vždy prostor a svojí inteligenci uplatňuje jemně, jakoby z pozadí. Při setkání s ní, jsem úplně zapomněla na čas, dostala se do kontaktu se sebou a přirozeně objevovala svoje Já. Jako koučku jí vřele doporučuji!"

Šárka Koháková

majitelka svatební agentury Perfect Point, Praha

"Před necelým půl rokem jsem prošla koučinkem se slečnou Zuzanou. Spolupráce s ní byla velmi příjemná a přínosná. Vedení celého setkání bylo velmi přirozené a empatické. Bez jakýchkoliv problémů mě správně zvolenými otázkami dovedla k odpovědím, které mi pomohly znovu nastartovat a snadněji zvládnout stanovené cíle. Mohu jen doporučit."

Zdenka Myslikovjanová

Praque College

"Pracuji ve větší IT společnosti ve vyšším managementu, kde mám na starosti aktivity spojené s prodejem, výrobou a dodávkou SW v rámci Evropy. Práce je ve vysokém nasazení, stresující a jsou na mě kladena nemalá očekávání. Se Zuzkou spolupracuji více jak 2 roky v oblasti koučinku a terapie. Na sezeních se zaměřujeme na mé operativní či strategické cíle spojené zejména s pracovními povinnostmi. Spolupráce se Zuzkou mi přinesla lepší vnímání sama sebe ve vztahu k okolí, kdy jsem začal vice naslouchat kolegům a rozumět jejich motivaci. Zlepšil jsem komunikaci, jsem více vyrovnaný, méně se zbytečně rozčiluji, lépe krotím své EGO a eliminoval jsem nepodstatné konflikty. Se spoluprací se Zuzkou jsem spokojen a vřele doporučuji všem."

M.J.

IT Director